Chcesz być atrakcyjna? Bądź pewna siebie!
PsychoUroda

Chcesz być atrakcyjna? Bądź pewna siebie!

Jeżeli chcesz być obiektem westchnień wśród facetów, być lubianą i uważaną za atrakcyjną musisz zaakceptować siebie i czuć się dobrze we własnej skórze.

Mitem jest stwierdzenie, że atrakcyjna dziewczyna to ta, która jest ładna i zgrabna. Pamiętaj, że każda z nas ma w sobie pierwiastek atrakcyjności!

Żyj ze sobą w zgodzie

Najważniejsze to czuć się dobrze z samą sobą. Oto klucz do sukcesu!

Pamiętaj jak bardzo wartościową osobą jesteś i ile masz zalet. Osoby pewne siebie emanują powodzeniem i szczęściem.. Umieją cieszyć się każdym dniem. Na nieliczne wady warto przymknąć oko – ich świadomość to już naprawdę ogromny sukces. Zamiast się nimi zamartwiać – pracuj nad nimi. Uwierz w końcu, że najważniejsze jest wnętrze człowieka, a zbędny kilogram, niechciana fałdka tłuszczu są naprawdę małoistotne 🙂

Uwaga … uśmiech !

Jeżeli na Twojej buzi, zawsze będzie rysował się szczery uśmiech to przede wszystkim będziesz czuła się lepiej z samą sobą. Uśmiech jest symbolem otwartości i pozytywnego nastawienia. Odnajduj przyjemność we wszystkim co robisz. Gdy już założysz różowe okulary i będziesz tryskać pozytywną energią, rób duże i zdecydowane kroki naprzód. Osoby pozytywnie nastawione wobec życia odnoszą większe sukcesy i są po prostu szczęśliwsze. Bądź dumna z tego kim jesteś ! Pewna siebie i uśmiechnięta optymistka, wpadnie w oko niejednemu przystojniakowi !

Intelekt jest sexy

O naszym sexapealu nie decyduje tylko ładna buzia, zgrabne ciało czy ubranie odsłaniające nogi, brzuch, dekolt i ramiona naraz. Wielu facetów ceni poczucie humoru, intelekt i obeznanie w wydarzeniach kulturalnych lub politycznych. Dbaj więc o swój rozwój intelektualny. Znajdź jakieś hobby lub dziedzinę, na temat której możesz się biegle wypowiadać. Ciekawa rozmowa i poczucie humoru na facetów działa jak magnes. To jest sexy !

Oddaj się pasji

Każda ciekawa osoba ma jakieś hobby. Znajdź taką dziedzinę, która będzie Cię rozwijać, a przy okazji dawać nieograniczoną przyjemność. Ważna jest też aktywność fizyczna. Już po pierwszej wizycie w klubie fitness lub po godzinnym joggingu, odnajdziesz w sobie nieodkryte dotąd pokłady energii. Oprócz satysfakcji zyskasz również witalność – w końcu sport to zdrowie.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą

Wyobraź sobie, że jesteś menedżerką samej siebie. To Ty kreujesz swój wizerunek. Jeżeli uważasz się za nieatrakcyjną i się z tym obnosisz, nie dziw się, że inni również będą uważali Cię za taką. Wygląd to nie wszystko. Jeżeli wcielisz w życie nasze rady, będziesz znała swoją wartość, zaczniesz chodzić z głową do góry, a uśmiech będzie Twoim nieodzownym przyjacielem, to wiedz że będziesz nieziemsko atrakcyjna 🙂

Pamiętaj, że osoby atrakcyjne są bardziej lubiane, przypisuje się im same zalety, szybciej nawiązują kontakty z innymi ( facetami również ! ) ), a nawet łatwiej dostają pracę na wymarzonym stanowisku. Posłuchaj naszych rad i dołącz do nich od zaraz !

 

P.S

Nie zapominaj o codziennym treningu ! Każdego ranka, spoglądając w lustro, z uśmiechem na twarzy, powiedz sobie : JESTEM PIĘKNA ! : )

Post Comment