Dlaczego fajnie jest mieć małe piersi? Poznaj 8 wad posiadania dużego biustu
PsychoUroda

Dlaczego fajnie jest mieć małe piersi? Poznaj 8 wad posiadania dużego biustu

Czy jesteś posiadaczką małych piersi? Jeśli tak, bardzo prawdopodobne, że sen z powiek spędza ci jakieś ale…

Ciemne strony strony dużego biustu

Bo o ile chłopcy często martwią się wielkością zawartości swojego rozporka, dziewczyny dość uważnie lustrują wielkość swojego swojego biustu. Zastanawiamy się czy piersi nie są za małe, za duże, nierówne, niekształtne…

Dziewczyny często przejmują się, że mają za małe piersi. Jeśli ty też masz takie obawy, spróbuję cie pocieszyć roztaczając przed tobą wizję ewentualnych trudności, z jakimi mogłabyś się zmagać będąc… piersiatą panienką.

1. Mając biust w rozmiarze D lub E, musiałabyś się najpierw nabiegać za idealnie pasującym stanikiem (bo utrzymać w ryzach dwa ponętne skarby to nie lada wyzwanie), a potem za odpowiednimi ciuchami. Nie każda bluzka wygląda dobrze na dużym biuście. A to bluzka się rozchodzi, a to guzik odpadnie…

2. Jakbyś się czuła, gdyby chłopcy stale gapili się w twój dekolt? Czułabyś się naga, jakbyś była jednym wielkim , chodzącym biustem. Posiadaczko małych piersi, ciesz się zatem, że mężczyźni dostrzegają, że masz oczy.

3. Właścicielki dużych piersi są bardziej narażone na zaczepki. Duży biust wygląda bowiem czasem wulgarnie.

4. Lubisz czasem chodzić bez stanika? Szczególnie latem świetnie jest wypuścić na wolność swoje skarby. A teraz wyobraź sobie gdybyś miała duży biust. Chodząc bez stanika, zwracałbyś na siebie uwagę. Nie byłoby to komfortowe uczucie.

5. Uwierz, duże piersi nie sprzyjają treningom. Nawet gdy ma się idealny stanik, przy intensywnych podskokach w rytmie turbo fire piersi są problemem. Mając małe piersi możesz za to podskakiwać, biegać ile chcesz.

6. Duży biust naprawdę dodaje kilogramów. Dziewczyna z mniejszym biustem wygląda zdecydowanie szczuplej od dziewczyny z większym biustem o tej samej wadze. Z kolei nawet bardzo szczupła dziewczyna z pełnymi piersiami nie wygląda smukło i wiotko.

7. No i oczywiście problem z kręgosłupem. Niestety, urok dużego biustu odbija się złym echem na zdrowiu. Lekarze mówią też o większym ryzyku cukrzycy.

8. Kto by chciał mieć obwisłe piersi? Niestety, prawo grawitacji jest bardziej bezwzględne w przypadku dużego biustu niż małego. W efekcie w wieku dojrzałym możesz się dorobić zwisających piersi zwisających do pępka.

Post Comment