Dlaczego rudowłose dziewczyny kręcą 24 letnich facetów?
PsychoUroda

Dlaczego rudowłose dziewczyny kręcą 24 letnich facetów?

Chłopcy przezywają cię w szkole rudowłosą marchewką? Poczekaj kilka lat… Zobaczysz jakie będziesz miała wzięcie

Ruda – idealna kandydatka na żonę…

Co sprawia, że w rudowłosych kobietach zakochują się częściej faceci w wieku reproduktywnym niż nastoletni chłopcy? Naukowcy rozwiązali zagadkę.

Dziewczyny o tycjańskim kolorze włosów są najpiękniejsze na świecie”. – zauważa 24 letni Iqos na jednym z forów. Istotnie, dla mężczyzn w wieku 20 – 35 lat rudowłose kobiety są bardzo atrakcyjne, gdyż… podświadomie poszukują oni dla siebie idealnej kandydatki na żonę i matkę dla swoich przyszłych dzieci.

Pozostaje pytanie – dlaczego facetom na wydaniu wydaje się, że ognistowłosa dziewczyna jest idealną kandydatką na żonę?

…bo ma unikalne geny

Antropolodzy ewolucyjni z New York University tłumaczą ten fakt teorią kojarzenia selektywnego ujemnego. Chodzi o to, że rudowłosi stanowią zaledwie 2% populacji. No a mężczyzna szuka partnerki, która pod względem genetycznym zupełnie się od niego różni. Facet podążając spojrzeniem za ognistowłosą dziewczyną podświadomie czuje, że dzieci urodzone z tak różnorodnego pod względem genetycznym związku będą miały zupełnie inny komplet genów i w związku z tym… będą zdrowsze i silniejsze.

24 letni facet widząc wystrzałową rudą babkę myśli więc „ona ma w sobie coś„, ale… dokładnie nie wie co. No ale my już wiemy.

To by wyjaśniało dlaczego rudy kolor nie robi tak dużego wrażenia na nastoletnich chłopcach z liceum. Po prostu nie interesuje ich jeszcze rola ojca.

Jeśli jesteś więc nastoletnią marchewką, poczekaj kilka lat. Zobaczysz jakie będziesz miała rwanie na studiach!

One wiedzą o co chodzi

Rudy to nowy trend ostatniego sezonu 2011 – to nie ulega wątpliwości

W tym roku najpiękniejszą kobietą USA została 21 letnia, rudowłosa Alyssa Campanella, która tak naprawdę jest… blondynką, ale również i ona postanowiła przefarbować się na rudo. W ciągu kilku ostatnich miesięcy na rudzielca zrobiła się też Rihanna, Scarlett Johansson, Blake Lively, Drew Borrymore i Kate Perry.

Może i wy przefarbujecie się w tym sezonie na rudo? O ile nie jesteście już seksownymi rudzielcami.

Post Comment