Jak lubią się całować chłopcy?
Seks

Jak lubią się całować chłopcy?

Dziewczyny i chłopcy trochę inaczej podchodzą do całowania. Czym tak naprawdę charakteryzuje się męskie całowanie? Wyodrębniłam 3 cechy. Zgadzacie się z nimi?

Namiętnie

Chłopcy podczas całowania szeroko otwierają usta. Dlaczego? Otóż naukowcy są zdania, że mężczyźni podświadomie chcą przekazać w ten sposób testosteron. Dlatego zabierają się często do tego tak namiętnie, całą swoją męskością…

Amatorsko

O ile dla dziewczyny liczy się i to bardzo czy chłopak jest wprawiony w sztuce całowania, dla mężczyzny nie ma aż tak dużego znaczenia czy dziewczyna jest specjalistką w tej dziedzinie. Chłopcy są nawet gotowi całować się z dziewczyną, która nie umie się całować.

Wilgotno

Mężczyźni lubią mokre całusy. I takich właśnie pocałunków oczekują od dziewczyn. Wymiana śliny podczas całowania może być dla chłopaka nawet wskaźnikiem podniecenia seksualnego. Dziewczyny z kolei nie przywiązują aż takiej wagi do wilgoci pocałunków. Naukowcy i tutaj doszukali się podświadomego działania. Podobno mężczyzna przekazuje w ślinie testosteron.

Post Comment