Wciśnij pauzę… i ciesz się na maksa!
Szczęście

Wciśnij pauzę… i ciesz się na maksa!

Ledwie się zaczęło, a już się kończy… Tak to jest z okruchami radości.

Chwilo trwaj!

Ja sprawić aby przyjemność trwała dłużej? Sposób jest tylko jeden – rób sobie przerwy. W ten sposób docenisz małe przyjemności i zyskasz jeszcze więcej satysfakcji.

Naukowcy prowadzący badania na temat szczęścia odkryli, że nie dają go ani pieniądze, ani uroda. Liczy się zdolność czerpania radości z drobiazgów.

Oglądając film

Lubisz oglądać filmy w internecie lub na DVD? Aby przedłużyć sobie przyjemność… wciskaj od czasu do czasu pauzę.
Ja tak czasem robię. Nawet jak film jest strasznie fajny. Dzięki temu mogę kontemplować się krążącą po ciele ekscytacją i oczekiwaniem na… Idę wtedy zrobić sobie herbatką lub po kanapką. Badania potwierdziły fakt, że robienie sobie przerw podczas seansu zwiększa przyjemność.

W sypialni

Podobne napięcie możesz zbudować również w sypialni. Zmień np. nagle pozycję z klasycznej na jeźdźca, albo… niespodziewanie zacznij go tylko całować. Zobaczysz, że poziom ekscytacji zdecydowanie się podniesie doprowadzając do super orgazmu.

Zresztą przerwy możesz też sobie robić bawiąc się… sama ze sobą.

Podczas posiłku

Pauzy możesz robić też podczas jedzenia. Kontemplowanie się posiłkiem przedłuży przyjemność jedzenia. Wyjdzie to również na dobre twoim fałdkom na bioderkach (oczywiście jeśli je masz). Dietetycy są zdania, że informacja o sytości dociera do mózgu dopiero po 20 minutach od rozpoczęcia posiłku.

Post Comment