Zmysłowość tkwi w każdej z Nas!
PsychoUroda

Zmysłowość tkwi w każdej z Nas!

Wiele z nas nawet nie potrafi zdać sobie sprawy z tego jak bardzo jesteśmy zmysłowe.

Wszystko zaczyna się w twojej głowie

Często jest tak, że to co dla nas wydaje się normalnością dla wielu jest czymś nieosiągalnym . Często patrzymy na taką osobę i zazdrościmy jej czegoś co jest w nas ale nie potrafimy tego z siebie wydobyć. Każda kobieta, według mnie, jest zmysłowa! Każda kobieta ma w sobie piękno – trzeba je tylko odpowiednio wydobyć !

Zmysłowość jest czymś takim co trudno opisać słowami. Jest to cały szereg zachowań, które zazwyczaj nie są przez nas specjalnie kontrolowane czy też wymuszane. Niepozorny uśmiech, magiczne spojrzenie pełne swego rodzaju tajemnicy, pewny krok na wysokim obcasie, subtelny ruch bioder, zapach – więc nie tak trudno stać się zmysłową kobietą !

Jeśli jednak nadal nie wiesz czy masz w sobie ten subtelny smak – przeczytaj i spróbuj go w sobie wypracować !

1. Musisz pamiętać, że wszystko zaczyna się w Twojej głowie ! Samoakceptacja zawsze jest główną ścieżką na szczyty ! Jeśli nie potrafisz zaakceptować siebie taką jaką jesteś nigdy nie zobaczysz w sobie tego co najpiękniejsze. Jeżeli sama nie potrafisz powiedzieć sobie : jestem piękna i wartościowa ! Trudno będzie Ci próbować wydobyć z siebie naturalny urok Twojej zmysłowości ! Zasada jest tu prosta. Codziennie stawaj przed lustrem i powtarzaj sobie : jestem najpiękniejsza! Zaakceptowanie siebie na pewno pomoże Ci również w pełniejszym realizowaniu się na wszystkich szczeblach swojego życia !

2. Uśmiech proszę ! Zawsze się uśmiechaj ! Nawet nie wiesz jak wiele zależy właśnie od okazywania radości w tak prosty sposób . Gdy się uśmiechasz Twoja twarz promienieje, nabiera blasku. Niepozorny, na wpół ukryty uśmiech rozsiewa do otoczenia sygnał o Twoim wewnętrznym uroku, który nie do końca wzniósł się ponad Ciebie – tak tak to właśnie można nazwać zmysłowością !

3. Otaczaj się pięknym zapachem! Niech wszyscy, wokół Ciebie kojarzą Cię z wyjątkową – tylko Twoją wonią, taką którą trudno zapomnieć. Pamiętaj, że często to właśnie nasz zapach wywołuje pierwsze wrażenie. Często jeszcze przed wypowiedzeniem jakichkolwiek słów zapach opowiada nam historię o danej osobie.

4. Gdy idziesz, niech wiedzą,że jesteś wyjątkowa ! Lekko kołysz biodrami, prawie niewidocznie pokazuj swoją kobiecość. Niech Twoje ciało tańczy choreografię codziennego świata.

5. Nie używaj zbyt mocnych słów ! Pamiętaj, że kobieta zmysłowa to kobieta delikatna, to odwrotność wulgarności. Kobieta zmysłowa potrafi swą aurą dopowiedzieć to co nie ujęte w słowa. Nie potrzebne jej tutaj słowa nie mające większego znaczenia .

6. Zmysłowość charakteryzuje się również faktem że szczęśliwa jej posiadaczka jest tego w pełni świadoma i nie robi z niej czegoś nadzwyczajnego. Wie, że ją ma nie stara się jej ukryć ale też nie eksponuje jej ponad to co tak naprawdę potrafi przekazać do swojego otoczenia. Zna umiar. Nie próbuje wykorzystywać jej do manipulacji płcią przeciwną.

Zmysłowość jest delikatnym czarem, który potrafi zaskoczyć. Każda z nas ma ją w sobie ! I jeszcze nie jedną z nas ona zaskoczy !

Post Comment